Op 11 Juli 2021 kon er wederom een Grasbaanrace worden georganiseerd in Yde de punt.
Hierbij de uitslagen op een rijtje.

Oldtimer hand.

# Naam Nat 1 2 3 P
78 Pieter Kars NL 10 10 10 30
66 Bram Visser NL 9 9 9 27
88 Rense de Vries NL 8 8 8 24

Oldtimer voet. A

# Naam Nat 1 2 3 P
16 Jan Visser NL 10 10 9 29
52 Harmannus Bijmolt NL 9 9 10 28
11 Klaas Poort NL 8 8 8 24

Oldtimer voet. B

# Naam Nat 1 2 3 P
88 Rense de Vries NL 8 10 10 28
91 Francis Kamphuis NL 7 8 8 23
25 Joost Planje NL 10 9 d 19
100 Ge Dunnewind NL 9 d 9 18

Junioren C

# Naam Nat 1 2 3 P
54 Vincent Stoker NL 8 10 10 28
26 Albert Mensinga NL 6 8 9 23
217 Henk Gjaltema NL 7 6 8 21
121 Jan Hut NL 10 9 d 19
111 Martijn Poort NL 9 7 d 16
25 Joost Planje NL d d d 0

Junioren B

# Naam Nat 1 2 3 P
73 Evert Mensinga NL 7 9 10 26
21 Lukas Oldenburger NL 9 8 9 26
77 Jans Bijker NL 10 10 5 25
136 Bert Gjaltema NL 8 7 8 23
58 Cees Spilt NL 6 6 7 19
188 Manon Muus NL 5 5 6 16

Junioren A

# Naam Nat 1 2 3 P
23 Remko Cazemier NL 8 10 10 28
74 Alan Kliffen NL 9 9 9 27
232 Bert Gjaltema NL 7 8 8 23
32 Rene Dijkstra NL 6 7 7 20
63 Henk Veurink NL 5 d 6 11
83 Albert Krikken NL 10 d d 10

Senioren B

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jan Beishuizen NL 10 10 9 29
84 Ruurd Oldenburger NL 8 9 7 24
31 Tymen Kloetstra NL 7 7 8 22
90 Jeroen Berghuis NL 9 d 10 19
186 Simon Muus NL 6 8 5 19
22 Corrie Muus NL 5 6 6 17

Senioren A

# Naam Nat 1 2 3 P
110 Rieno vd Veen NL 8 8 10 26
93 Anne Bos NL 7 9 8 24
14 Bernie van Til NL 6 7 7 20
1 Jan Beishuizen NL 10 d 9 19
109 Rendie vd Veen NL 9 10 d 19
17 Geert Mulder NL 5 d 6 11

Jeugdklasse

# Naam Nat 1 2 3 P
2 Annemiek Veening NL 9 9 10 28
7 Roan Hilberts NL 10 10 8 28
32 Martijn Wekema NL 8 8 9 25
9 Merijn van Wijk NL 7 7 6 20

Juniorenklasse

# Naam Nat 1 2 3 P
24 Levi Hindriks NL 10 10 9 29
50 Luuk Nijboer NL 8 7 8 23
33 Pieter Veening NL d 8 10 18
85 Julan van Til NL 9 9 d 18

Automaten standaard

# Naam Nat 1 2 3 P
38 Geertjan Mulder NL 10 10 10 30
19 Roelof Snijders NL 9 9 9 27
26 Richard van Veen NL 8 8 8 24
10 Jannes Hilberts NL 7 7 d 14

Automaten specials

# Naam Nat 1 2 3 P
88 Jenno Plantenga NL 10 10 10 30
6 Sjef Huyben NL 9 9 9 27
19 Teun Krijthe NL d 8 8 16

Pitbikes/Schakelbrommers

# Naam Nat 1 2 3 P
88 Jenno Plantenga NL 10 10 10 30
33 Pieter Veening NL 9 9 9 27
11 Edwin Huyben NL 7 8 7 22
22 Gerrit Drijftholt NL 6 7 5 18
8 Denick Vroom NL 5 6 6 17
46 Valentino Filips NL 8 d 8 16
44 Davey Bronda NL d d d 0

Damesklasse

# Naam Nat 1 2 3 P
6 Kim Huyben NL 10 10 10 30
12 Iris Plantenga NL 9 9 9 27
95 Eilina Honebecke NL 7 7 8 22
22 Saskia Deknatel NL 8 8 d 16
33 Antoinette Rutgers NL d d d 0